Aukro už má 2,5 milionů uživatelů

Český aukční web Aukro.cz dosáhl hranice 2,5 mil. registrovaných uživatelů. Za poslední rok podle dostupných informací vzrostl počet registrovaných o 420 tisích. Podle statistiky, kterou má pod sebou NetMonitor Online se návštěvnost Aukra dostala na hranici 2 mil. Uživatelů měsíčně. Což je pro Aukto jen a jen dobře. Mezi konkurenty Aukra patří hlavně Bazos.cz a Sbazar.cz od Seznamu.

Aukro nabízí možnost okamžitého prodeje a v minulém roce se dočkali i neregistrovaní, kteří můžou nakupovat bez registrace.

Novinka Aukro už má 2,5 milionů uživatelů byla publikován 18. ledna 2012 v 20.30. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!