Hackeři napadli Bílý Dům a FBI

Jak jsme Vás nedávno informovali o zatčení šéfa společnosti Megaupload, tak pár dnů poté se hackeři nabourali do různých ministerstev a způsobily hromadné škody. Podobným způsobem se hackerům podařilo zablokovat stránky FBI, Bílého domu a Amerického sdružení filmového průmyslu

V pondělí se jim také podařilo hacknout stránky České protipirátské unie. Tyto stránky byly nedostupné více jak dvě hodiny. Podle všeho se chtějí hackeři pomstít za zavření šéfa Megaupload a útoky na další weby mají pokračovat.

Důvod?

Server Megaupload.com, který patří mezi TOP nejnavštěvova­nějších webů na světě, nechala americká justice ve čtvrtek večer zavřít kvůli tomu, že porušuje zákony o ochraně duševního vlastnictví.

Novinka Hackeři napadli Bílý Dům a FBI byla publikován 24. ledna 2012 v 19.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!