Hackeři z Anonymous chtějí zablokovat Facebook

Díky nedávnému zatčení šéfa Megaupload se internet ocitl v doslova kybernetické válce. Boj s USA vede skupina z Anonymous. Tato skupina už má několik zářezů na pažbě. V jejich sbírce už je FBI, Americká filmová – nahrávací studia, Bílý Dům aj. Podle videa, které jste mohli vidět na Youtube se chystá skupina Anonymous zaútočit na sociální síť Facebook.

Podle informací z nahrávky by se měl tento útok jmenovat BlackOut a začít by se mělo s Facebookem. Operace BlackOut by měla začít 28. ledna amerického východního času (6:00 SEČ). Při útocích hackeři ze skupiny Anonymous nejvíce využívají techniku nazývanou DDoS (Distributed Denial of Service). Uvidíme jak se vše nakonec vyvrbí.

Novinka Hackeři z Anonymous chtějí zablokovat Facebook byla publikován 24. ledna 2012 v 20.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!