Hackeři z Anonymous chtějí zablokovat Facebook

Díky nedávnému zatčení šéfa Megaupload se internet ocitl v doslova kybernetické válce. Boj s USA vede skupina z Anonymous. Tato skupina už má několik zářezů na pažbě. V jejich sbírce už je FBI, Americká filmová – nahrávací studia, Bílý Dům aj. Podle videa, které jste mohli vidět na Youtube se chystá skupina Anonymous zaútočit na sociální síť Facebook.

Podle informací z nahrávky by se měl tento útok jmenovat BlackOut a začít by se mělo s Facebookem. Operace BlackOut by měla začít 28. ledna amerického východního času (6:00 SEČ). Při útocích hackeři ze skupiny Anonymous nejvíce využívají techniku nazývanou DDoS (Distributed Denial of Service). Uvidíme jak se vše nakonec vyvrbí.

Novinka Hackeři z Anonymous chtějí zablokovat Facebook byla publikován 24. ledna 2012 v 20.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!