Share-rapid ze strachu odstranil vyhledávání souborů

Po zatčení šéfa Megaupload přišlo několik konkurenčních webů v USA k razantním činnům. V ČR se služby zatím nezměnily a zůstaly beze změn. Každopádně jedna změna nastala. Server Share-Rapid v těchto dnech přestal nabízet vyhledávání. Co je k tomu vedlo? Strach? České práva přece nejsou stejná jako v USA?

Uvidíme jak vše nakonec dopadne. Share-rapid, Megaupload a další. Kdo bude další na řadě? Opravdu začne kybernetický válka v čele s Anonymous?

Novinka Share-rapid ze strachu odstranil vyhledávání souborů byla publikován 25. ledna 2012 v 21.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!