E-mailová schránka od Seznamu má nyní neomezenou kapacitu

Ti z Vás, kteří mají e-mailovou schránku na portálu Seznam.cz byly dnes určitě překvapeni. Seznam totiž upustil od limitu 2 GB velikosti schránky. Nyní je pro všechny uživatele, kteří si větší schránku aktivovali již dříve limit neomezen. Změna proběhla automaticky.

E-mailová schránka od Seznamu má nyní neomezenou kapacitu  (http://www.swmag.cz)

V případě že jste si schránku založili teprve nedávno a máte stále 10 MB limit, stačí zaslat SMS a řídit se dle instrukcí v Nápovědě schránky. Cena SMS je 3 Kč. Změna limitu se týká všech šesti domén, které patří pod Seznam.cz.

Dle vyjádření produktového manažera Emailu jsou na začátek roku pro zákazníky připraveny další novinky.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka E-mailová schránka od Seznamu má nyní neomezenou kapacitu byla publikován 15. prosince 2008 v 17.50. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!