Stránky města Bílina a Univerzity Jana Evangelisty Purkyně hacknuty

Cross-site scripting (XSS) zvolil jako metodu útočník (útočníci), který se naboural na stránky Přírodovědecké fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a města Bílina. Tyto stránky se přidaly k dalším z řady mnoha stránek, které podlehly tomuto typu útoku. XSS útok je podstrčení škodlivého javascriptu na napadené stránky. Útočník může získat citlivá data, rozhodit webovou stránku nebo zobrazovat reklamu. Právě zobrazení reklamních bannerů připadlo na tyto dvě zmíněné hacknuté stránky. Napadaný web má většinou infikované i všechny podstránky.

Škodlivé skripty ze stránek města Bílina byly odstraněny a na stránkách UJEP už zdá se zobrazení reklam script neprovádí.

Novinka Stránky města Bílina a Univerzity Jana Evangelisty Purkyně hacknuty byla publikován 17. prosince 2008 v 09.45. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!