RIAA upustila od žalob, nyní za nelegální sdílení hudby bude odpojovat od Internetu

Recording Industry Association of America (RIAA) upustila od žalob, nyní za nelegální sdílení hudby bude odpojovat od Internetu. Toto rozhodnutí vyplynulo z minulých kauz, které neměli dostatečné odstrašující vlastnosti. RIAA se proto dohodla s některými poskytovateli internetové konektivity (ISP) v USA a nyní budou tedy odpojovat jednotlivé uživatele od Internetu. Vypadá to, ale že vše nebude tak drastické, že nejdříve budete jen ISP upozorněni a rychlost Internetu vám bude snížena a až za opakované porušování sdílení nelegálního obsahu padne tento trest.

RIAA upustila od žalob, nyní za nelegální sdílení hudby bude odpojovat od Internetu (http://www.swmag.cz)

Nutno dodat, že se jedná o velmi revoluční krok a jen zůstává otázka, kdo bude kontrolovat Recording Industry Association of America a ISP, zda nepostupují protiprávně.

Zdroj neowin.net

Novinka RIAA upustila od žalob, nyní za nelegální sdílení hudby bude odpojovat od Internetu byla publikován 21. prosince 2008 v 16.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!