Mozilla se ohrazuje proti nebezpečnosti Firefoxu

Mozilla zpochybňuje výsledky firmy Bit9, která označuje Firefox za nejnebezpečnější aplikaci vůbec. Firma Bit9 provedla nedávno bezpečnostní studii, která varuje uživatele před potencionálním nebezpečím Firefoxu. Mozilla však zpochybňuje testovací postup a prohlašuje závěry firmy za bezúčelné.

Mozilla se ohrazuje proti nebezpečnosti Firefoxu (http://www.swmag.cz)

Bit9 se nelíbili především věci: Firefox nedisponuje nástrojem pro hromadnou aktualizaci a že dlouho trvá než se objeví nová aktualizace bezpečnostní díry. Mozilla obojí komentovala- aktualizace, že nepotřebují ani zásah uživatele a do týdne se nainstalují na 90 % počítačů sami a ohledně nových záplat považuje Mozilla za lepší řešení detailní vyšetření problému a pořádný testing.

Všichni však víme jak to je s aktualizací na hostovi na WinXP: aktualizace se nenainstalují protože Firefox nemá práva zapisovat do Program Files. Na Vistách je to samé, resp. díky UAC nenainstalujete.

Zdroj dailytech.com

Novinka Mozilla se ohrazuje proti nebezpečnosti Firefoxu byla publikován 22. prosince 2008 v 09.59. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Adobe Acrobat reader 8 cz
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!