Další oběť finanční krize, EA propouští zaměstnance

Přibližně 1000 zaměstnanců přijde o místa ve firmě EA. EA si slibuje od propouštění hlavně ušetření výdajů, za rok by díky propouštění měla firma uspořit zhruba 125 miliónů dolarů. Propouštění se bude týkat zřejmě všech oddělení firmy, v přepočtu přijde o práci každý desátý zaměstnanec EA.

Snížení výdajů si také tvůrci slibují od zaměření na určité hry, které EA již dlouhou dobu vyrábí. Nelze tedy očekávat, že se budou tvořit nějaké „nové“ hry, které mohou přinášet riskantní investici. Důsledek je jediný" EA se bude soustředit na osvědčené „tahouny“, například FIFU, nebo NHL.

Zdroj: CNN

Novinka Další oběť finanční krize, EA propouští zaměstnance byla publikován 22. prosince 2008 v 11.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!