Windows 8 jsou na trhu!

Dlouho očekávané datum se naplnilo. Microsoft uvolnil na českém trhu, stejně jako na celém světě, nejnovější verzi svého operačního systému Windows. O Windows 8 jsme toho napsali již mnoho, ale to nejdůležitější přišlo opravdu až dnes. Konečně si totiž každý může koupit originální a plnohodnotnou licenci Windows 8 prostřednictvím internetu či v normálních kamenných obchodech. To samé platí i pro prodej zařízení s předinstalovaným operačním systémem.

Můžete také využít zvýhodněných licencí, které mají za úkol nalákat na přechod ze starších systémů Windows. Lze takto koupit novou licenci s cenou pod tisíc korun. Pokud jste si koupili například notebook s Windows 7 v období od 2. června (akce platí až do 31. ledna 2013) můžete získat Windows 8 již za necelých 400 Kč.

Pokud vás zajímá, jak se Windows 8 vyvíjeli od první betaverze, můžete si přečíst následující články: Windows 8 a rozhraní Metro, Windows 8 za dvěrmi a Vše o Windows 8.

Zdroj: Microsoft.com

Novinka Windows 8 jsou na trhu! byla publikován 26. října 2012 v 17.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!