Warner Music neprodloužilo smlouvu s YouTube a tak zmizí mnoho videoklipů

Warner Music se rozhodl ukončit spolupráci se serverem YouTube a tak brzy dojde k odstranění videoklipů společnosti Warner Music z tohoto serveru. Uživatelé Youtube totiž nahrávají i nelegální obsah, který se samozřejmě nelíbí majitelům autorských práv- přicházejí totiž o zisky. Server Youtube si klade za cíl dohodnout se s nahrávacími společnostmi, protože: filtrovat nelegální obsah by bylo nákladné a ztratil by tak velkou část návštěvníků.

Warner Music neprodloužilo smlouvu s YouTube a tak zmizí mnoho videoklipů (http://www.swmag.cz)

Youtube uzavřel v roce 2006 dvouletou smlouvu s těmito společnostmi: Warner Music, Universal Music a Sony Music, kde se zavazuje k platbě za přehrávané klipy, ke kterým mají společnosti autorská práva. Nyní však smlouva skončila a další zřejmě nebude- Youtube se s Warner Music nedohodl na dalším pokračování. Warner Music totiž považuje honoráře za nedostatečné. Youtube celou záležitost komentoval slovy: „hudební licencování je velmi složité“.

V nejbližších dnech tedy očekávejte stažení klipů od Madonny, Erica Claptona, Kid Rock, Red Hot Chili Peppers, Green Day a jiných velkých celebrit.

Zdroj business.makto­ob.com

Novinka Warner Music neprodloužilo smlouvu s YouTube a tak zmizí mnoho videoklipů byla publikován 23. prosince 2008 v 12.20. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!