Windows Live Messenger skončí, nahradí jej Skype

Je to více jak rok, co Microsoft koupil za ohromných 8,5 miliardy dolarů firmu Skype. Už tehdy se divoce spekulovalo, jak Microsoft hodlá se Skype naložit, protože zároveň provozuje podobnou službu Windows Live Messenger. Před týdnem se na internetu objevili horké spekulace, že Microsoft příští rok nahradí stávající Windows Live Messenger právě Skypem. Nyní je informace oficiální. Změny se budou týkat celého světa vyjma Číny. Microsoft potvrdil, že v prvním čtvrtletí roku 2013 bude služba Windows Live Messenger nahrazena.

Sloučení Microsoft a Skype účtu – zdroj blogs.skype.com

Sloučení Microsoft a Skype účtu – zdroj blogs.skype.com

Tento krok se dal samozřejmě očekávat. Provozovat tyto dvě služby zároveň je velice náročné. Nová verze Skypu už umožnuje přihlášení pomocí Microsoft účtu (Live účet). Už nyní můžete ve Skypu chatovat se svými Windows Live kontakty. V budoucnu pravděpodobně můžeme očekávat, že se ve Skypu objeví chybějící funkce z WLM.

Zdroj: Skype Blog

Novinka Windows Live Messenger skončí, nahradí jej Skype byla publikován 8. listopadu 2012 v 18.45. Autorem novinky je Milan Herbig. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!