Další hlášení o virech šířených pomocí ICQ

Tak velká síť jako je ICQ občas zažije nějakou nepříjemnou událost. Již v minulosti se objevilo několik případů, kdy bylo ICQ zneužito k šíření virů, nebo spamu, nyní je tento případ zaznamenán opět.

Soubor qip-smile.zip, který je často rozesílán i samotnými nepozornými uživateli. Bohužel však nejde o nějakou novou sadu smajlíků, jak by se mohlo zdát, ale o vir, který po infikování počítače změní heslo vašeho účtu a pošle odkaz ke stažení infikovaného souboru dalším osobám ve vašem listu kontaktů.

Další hlášení o virech šířených pomocí ICQ (http://www.swmag.cz)

Antiviry tento virus zatím bez problému identifikují, důležité je základní pravidlo – nepřijímat žádné soubory o kterých nevíme, co jsou zač.

Novinka Další hlášení o virech šířených pomocí ICQ byla publikován 25. prosince 2008 v 12.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!