Na Aukru se během roku snažili prodat šroub do rakve nebo Klausův kyčelní kloub

Známý aukční server Aukro.cz vydal tiskovou zprávu s přehledem nejzajímavějších věcí, které se během roku snažili uživatelé prodat. Je nutné napsat, že často šlo o velmi netradiční předměty.

Například v médiích hojně diskutovaný kyčelní kloub Václava Klause. Prezident, který se podrobil náhradě kyčelního kloubu byl z takového obchodu velmi překvapen. Bohužel se prodávající uživatel 35 000 korun, které za kloub chtěl nedočkal. Jeho aukce byla téměř okamžitě po vystavení zrušena pracovníky Aukra.

Velkou diskuzi také vyvolala snaha „prodat“ hokejového trenéra Českých Budějovic Ernesta Bokroše. Fanoušek, který byl rozzloben špatnými výkony svého týmu nabízel trenéra za šest miliónů korun. Za ty měl být vyplacen z týmu.

Aukro.cz

Mezi dalšími předměty, které se v aukcích objevily bylo například spodní prádlo s logem Policie ČR, zajímavou aukcí byla nabídka šroubu do rakve.

Zdroj: Tisková zpráva Aukro.cz

Novinka Na Aukru se během roku snažili prodat šroub do rakve nebo Klausův kyčelní kloub byla publikován 25. prosince 2008 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Srovnání výkonu internetových prohlížečů
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  5. Přání k Velikonocům – Jaké letos poslat velikonoční přání?
  6. Z pekla(eshopu) štěstí?
  7. Midomi.com - hledej a zpívej
  8. PhotoScape - Multifunkční pomocník zdarma
  9. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  10. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!