BSA brojí na Slovensku s výhružnou reklamou

Na slovenském webu této společnosti (společnost zastupuje majitele autorských práv a vede soudní spory s lidmi porušující tyto práva) můžete shlédnout novou verzi reklam zastrašující slovenské piráty. Tato bannerová reklama informuje o zásahu proti pirátům právě ve vaší čtvrti. BSA však nezůstala jen u bannerů, ale používá tuto diskutabilní reklamu také na billboardech u silnic.

BSA brojí na Slovensku s výhružnou reklamou (http://www.swmag.cz)

Na onom webu (zasah.eu) jste vybízeni k legalizaci svého softwaru a opět je zde jedna historka jak svého zaměstnavatele udal bývalý zaměstnanec. Tento zaměstnavatel dostal 100 000 Sk pokutu nebo 6 měsícu.

Pamatujte však, že žádná firma nemá možnost provádět zásahy- to smí jen Policie. Takže má-li BSA od někoho podezření na vás, musí to podat k šetření právě Policii.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka BSA brojí na Slovensku s výhružnou reklamou byla publikován 29. prosince 2008 v 11.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!