BSA brojí na Slovensku s výhružnou reklamou

Na slovenském webu této společnosti (společnost zastupuje majitele autorských práv a vede soudní spory s lidmi porušující tyto práva) můžete shlédnout novou verzi reklam zastrašující slovenské piráty. Tato bannerová reklama informuje o zásahu proti pirátům právě ve vaší čtvrti. BSA však nezůstala jen u bannerů, ale používá tuto diskutabilní reklamu také na billboardech u silnic.

BSA brojí na Slovensku s výhružnou reklamou (http://www.swmag.cz)

Na onom webu (zasah.eu) jste vybízeni k legalizaci svého softwaru a opět je zde jedna historka jak svého zaměstnavatele udal bývalý zaměstnanec. Tento zaměstnavatel dostal 100 000 Sk pokutu nebo 6 měsícu.

Pamatujte však, že žádná firma nemá možnost provádět zásahy- to smí jen Policie. Takže má-li BSA od někoho podezření na vás, musí to podat k šetření právě Policii.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka BSA brojí na Slovensku s výhružnou reklamou byla publikován 29. prosince 2008 v 11.00. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!