15 tisíc zaměstnanců Microsoftu příjde o práci

SOftwarový gigant Microsoft hodlá zredukovat stav svých 90 tisíc zaměstnanců zhruba o patnáct tisícovek pracovních míst. Nejvíce ohroženi propouštěním jsou zaměstnanců z Evropy, Afriky a Blízkého východu. Strašák propouštění také visí nad zaměstnanci z divize vyhledávače MSN. Naopak relativně spokojení a v „klidu“ mohou být pracovníci divize Xboxu.

Všech předpokládaných patnáct tisíc lidí by mělo přijít o práci do 15. ledna příštího roku. Lze tak odhalit souvislosti mezi datem propouštění a celkovou zprávou hospodářské situace Microsoftu, která má být uveřejněna 22. ledna.

15 tisíc zaměstnanců Microsoftu příjde o práci (http://www.swmag.cz)

Za propouštěním je celosvětová finanční krize, která nutí firmy lépe promýšlet politiku personalistiky a nutí je lépe se zamýšlet nad orientací produktů. To naopak může být velmi dobrá zpráva pro pracovníky těch oddělení, které vykazují vysoký odbyt a vysokou úspěšnost.

Zdroj: Fudzilla

Novinka 15 tisíc zaměstnanců Microsoftu příjde o práci byla publikován 31. prosince 2008 v 00.10. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!