Falešný antivirus konečně mizí z počítačů

Falešný antivirus Antivirus XP 2008 a Antivirus 2009 zásluhou ** Microsoftu** mizí z infikovaných počítačů. Microsoft toho dosáhl využitím známého Nástroje pro odstranění škodlivého softwaru systému Microsoft Windows.

Falešný antivirus totiž zamotal hlavu spoustě uživatelů, kteří nevěděli, že jde o dobře maskovaný spyware a program nainstalovali. Ten se jim poté odměnil spoustou reklamy, nevyžádaných vyskakovacích oken, atd. Právě Nástroj pro odstranění škodlivého softwaru dokázal odstranit zmiňovaný spyware zatím takřka z 395 000 počítačů.

Falešný antivirus konečně mizí z počítačů (http://www.swmag.cz)

Antivirus XP 2008 udělal těžkou hlavu i Googlu, šlo o aféru, o které jsme Vás informovali

Zdroj:Computer­World.com

Novinka Falešný antivirus konečně mizí z počítačů byla publikován 2. ledna 2009 v 00.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!