Záznamy z náletů izraelského vojenského letectva jsou na Youtube cenzurovány

Cenzoři na Youtube.com se činili a během dne se úporně snažili stáhnout ze systému všechna videa, která se týkají napadání palestinských cílů izraelským letectvem. Většinou šlo o záznamy z kamer letounů IAF (Izraelského vojenského letectva), které v černobílé kvalitě zaznamenávají úspěšnost vypálených raket, respektive mají „zazoomován“ cíl a sledují jeho zničení raketou. Videí ale po mazání začalo opět houfně přibývat a již nyní je jich opět spousta ke shlédnutí.

Důvod proč cenzoři tak usilovně mazali videa, které se konfliktu týkaly je zatím neznámý. Samotný Google, kterému Youtube.com patří se k důvodům mazání videí také nevyjádřil. Zajímavé je stanovisko mluvčího izraelské armády, který vyjádřil svůj smutek nad mazáním videí, neboť jsou prý zákroky armády určeny „pro dobrou věc“.

Konflikt v Izraeli trvá už několik dní, začal úderem letectva na základny hnutí Hamas a vyžádal si už 400 lidských životů.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Záznamy z náletů izraelského vojenského letectva jsou na Youtube cenzurovány byla publikován 2. ledna 2009 v 23.50. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!