Záznamy z náletů izraelského vojenského letectva jsou na Youtube cenzurovány

Cenzoři na Youtube.com se činili a během dne se úporně snažili stáhnout ze systému všechna videa, která se týkají napadání palestinských cílů izraelským letectvem. Většinou šlo o záznamy z kamer letounů IAF (Izraelského vojenského letectva), které v černobílé kvalitě zaznamenávají úspěšnost vypálených raket, respektive mají „zazoomován“ cíl a sledují jeho zničení raketou. Videí ale po mazání začalo opět houfně přibývat a již nyní je jich opět spousta ke shlédnutí.

Důvod proč cenzoři tak usilovně mazali videa, které se konfliktu týkaly je zatím neznámý. Samotný Google, kterému Youtube.com patří se k důvodům mazání videí také nevyjádřil. Zajímavé je stanovisko mluvčího izraelské armády, který vyjádřil svůj smutek nad mazáním videí, neboť jsou prý zákroky armády určeny „pro dobrou věc“.

Konflikt v Izraeli trvá už několik dní, začal úderem letectva na základny hnutí Hamas a vyžádal si už 400 lidských životů.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Záznamy z náletů izraelského vojenského letectva jsou na Youtube cenzurovány byla publikován 2. ledna 2009 v 23.50. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!