Záznamy z náletů izraelského vojenského letectva jsou na Youtube cenzurovány

Cenzoři na Youtube.com se činili a během dne se úporně snažili stáhnout ze systému všechna videa, která se týkají napadání palestinských cílů izraelským letectvem. Většinou šlo o záznamy z kamer letounů IAF (Izraelského vojenského letectva), které v černobílé kvalitě zaznamenávají úspěšnost vypálených raket, respektive mají „zazoomován“ cíl a sledují jeho zničení raketou. Videí ale po mazání začalo opět houfně přibývat a již nyní je jich opět spousta ke shlédnutí.

Důvod proč cenzoři tak usilovně mazali videa, které se konfliktu týkaly je zatím neznámý. Samotný Google, kterému Youtube.com patří se k důvodům mazání videí také nevyjádřil. Zajímavé je stanovisko mluvčího izraelské armády, který vyjádřil svůj smutek nad mazáním videí, neboť jsou prý zákroky armády určeny „pro dobrou věc“.

Konflikt v Izraeli trvá už několik dní, začal úderem letectva na základny hnutí Hamas a vyžádal si už 400 lidských životů.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Záznamy z náletů izraelského vojenského letectva jsou na Youtube cenzurovány byla publikován 2. ledna 2009 v 23.50. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!