Pokles akcii Applu kvůli zdravotním problémům Jobse

V několika posledních dnech zažily akcie společnosti Apple pokles o několik procent. Co je důvodem poklesu? Zprávy o tom, že zdravotní stav zakladatele a ředitele Jobse se zhoršuje.

Jobs měl již dříve problémy se svým zdravím, prodělal operaci pankreatické rakoviny a možná v ještě větším ohrožení života byl, když ho zastihl v říjnu loňského roku těžký infarkt. Zprávy o infarktu však nejsou oficiálně potvrzené, i přesto však akcie Applu tehdy klesly o 10 %.

Apple logo

Kromě diskuzí o zdravotním stavu Steveho Jobse přišla z Applu ještě jedna zpráva. Apple se nebude dále účastnit Macworld Expa. Letošní účast je prý pro společnost úplně poslední, je to tím, že se chce Apple pozměnit svou marketingovou strategii.

Zdroj: ITWorld.com

Novinka Pokles akcii Applu kvůli zdravotním problémům Jobse byla publikován 4. ledna 2009 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!