Chcete si zkusit on-line sázky? Dnes už můžete!

Ministerstvo financí schválilo zákon, který rozhodl o tom, že on-line sázení v České republice je už konečně legální. Po odsouhlasení zákona spustily společnosti Chance, Sazka, Fortuna, Synottip a Tipsport. Jde o tzv. kurzové sázky, do systému hry je potřeba se zaregistrovat na kamenné pobočce dané sázkové kanceláře.

Princip funguje tak, že si zažádáte pomocí internetu o registraci. Registrační karta Vám přijde poštou, vy ji vyplníte, zajdete si na pobočku sázkové kanceláře, kde proběhne ověření údajů a zadáte počáteční minimální vklad na hráčské konto.

Chcete si zkusit on-line sázky? Dnes už můžete! (http://www.swmag.cz)

Sázení přes internet má spoustu kladů, nemusíte se trmácet na kamennou pobočku kanceláře, vše vyřídíte v klidu a pohodlí domova. Peníze Vám potom přijdou na účet. Při registraci na pobočce nezapomeňte vzít průkaz totožnosti, hodí se nějaké peníze pro minimální počáteční vklad a samozřejmě nezapomeňte číslo vašeho bankovního účtu.

Zdroj: Chance.cz , Synottip.cz

Novinka Chcete si zkusit on-line sázky? Dnes už můžete! byla publikován 5. ledna 2009 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!