Chcete si zkusit on-line sázky? Dnes už můžete!

Ministerstvo financí schválilo zákon, který rozhodl o tom, že on-line sázení v České republice je už konečně legální. Po odsouhlasení zákona spustily společnosti Chance, Sazka, Fortuna, Synottip a Tipsport. Jde o tzv. kurzové sázky, do systému hry je potřeba se zaregistrovat na kamenné pobočce dané sázkové kanceláře.

Princip funguje tak, že si zažádáte pomocí internetu o registraci. Registrační karta Vám přijde poštou, vy ji vyplníte, zajdete si na pobočku sázkové kanceláře, kde proběhne ověření údajů a zadáte počáteční minimální vklad na hráčské konto.

Chcete si zkusit on-line sázky? Dnes už můžete! (http://www.swmag.cz)

Sázení přes internet má spoustu kladů, nemusíte se trmácet na kamennou pobočku kanceláře, vše vyřídíte v klidu a pohodlí domova. Peníze Vám potom přijdou na účet. Při registraci na pobočce nezapomeňte vzít průkaz totožnosti, hodí se nějaké peníze pro minimální počáteční vklad a samozřejmě nezapomeňte číslo vašeho bankovního účtu.

Zdroj: Chance.cz , Synottip.cz

Novinka Chcete si zkusit on-line sázky? Dnes už můžete! byla publikován 5. ledna 2009 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...