Chcete si zkusit on-line sázky? Dnes už můžete!

Ministerstvo financí schválilo zákon, který rozhodl o tom, že on-line sázení v České republice je už konečně legální. Po odsouhlasení zákona spustily společnosti Chance, Sazka, Fortuna, Synottip a Tipsport. Jde o tzv. kurzové sázky, do systému hry je potřeba se zaregistrovat na kamenné pobočce dané sázkové kanceláře.

Princip funguje tak, že si zažádáte pomocí internetu o registraci. Registrační karta Vám přijde poštou, vy ji vyplníte, zajdete si na pobočku sázkové kanceláře, kde proběhne ověření údajů a zadáte počáteční minimální vklad na hráčské konto.

Chcete si zkusit on-line sázky? Dnes už můžete! (http://www.swmag.cz)

Sázení přes internet má spoustu kladů, nemusíte se trmácet na kamennou pobočku kanceláře, vše vyřídíte v klidu a pohodlí domova. Peníze Vám potom přijdou na účet. Při registraci na pobočce nezapomeňte vzít průkaz totožnosti, hodí se nějaké peníze pro minimální počáteční vklad a samozřejmě nezapomeňte číslo vašeho bankovního účtu.

Zdroj: Chance.cz , Synottip.cz

Novinka Chcete si zkusit on-line sázky? Dnes už můžete! byla publikován 5. ledna 2009 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!