Steve Jobs vyvrátil v dopisu doměnky o své nemoci

Ředitel známé společnosti Apple Steve Jobs vyvrátil v dopise zvěsti o své vážné nemoci. Když se před několika dny objevily nové zprávy o jeho zhoršujícím se zdravotním stavu, reagovaly na to akcie Applu, spadly o několik procent.

Po přečtení dopisu se jistě mnoha lidem oddechlo. Steve Jobs vysvětlil své zdravotní problémy, zhubnutí a unavený vzhled nerovnováhou hormonů v těle, konkrétně pak nedostatkem proteinů. Diagnózu hormonální nerovnováhy potvrdily i krevní testy. Podle dopisu je již Jobs léčen, jeho vztah by se měl podle doktorů zlepšit během jara tohoto roku.

Apple logo

Jobs sám však nadále bude vést Apple jako ředitel, své funkce se zatím vzdát nehodlá. Po uveřejnění dopisu akcie Applu o několik procent stouply.

Zdroj: Apple.com

Novinka Steve Jobs vyvrátil v dopisu doměnky o své nemoci byla publikován 6. ledna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!