Nová řada DVD videokamer od Canonu

Canon představil novou řadu DVD videokamer. Kamery umožňují uživatelsky velmi praktickou věc – natáčet obraz přímo na DVD disk ve formátu 16:9. Kamery se pyšní několika novými technologiemi, které zajišťují lepší obraz.

Jednou z nejvýznamnějších technologií u této řady videokamer je Advanced Zoom. Dalším výrazným technickým krokem dopředu je u nejvyššího modelu nové řady DC 420 snímač CCD, kterým by měly být zajištěny co nejostřejší detaily.

Canon

Samozřejmostí kamer je focení na SD nebo SDHC karty a vstup na mikrofon. Pro propojení s počítačem slouží USB rozhraní. Relativně zajímavou novinkou je i Quick Start – jde o to, že již během jedné vteřiny po spuštění kamery lze pořizovat snímky a natáčet video. Cena pro Českou republiku zatím není stanovena.

Zdroj: Canon-europe.com

Novinka Nová řada DVD videokamer od Canonu byla publikován 6. ledna 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!