Nová řada DVD videokamer od Canonu

Canon představil novou řadu DVD videokamer. Kamery umožňují uživatelsky velmi praktickou věc – natáčet obraz přímo na DVD disk ve formátu 16:9. Kamery se pyšní několika novými technologiemi, které zajišťují lepší obraz.

Jednou z nejvýznamnějších technologií u této řady videokamer je Advanced Zoom. Dalším výrazným technickým krokem dopředu je u nejvyššího modelu nové řady DC 420 snímač CCD, kterým by měly být zajištěny co nejostřejší detaily.

Canon

Samozřejmostí kamer je focení na SD nebo SDHC karty a vstup na mikrofon. Pro propojení s počítačem slouží USB rozhraní. Relativně zajímavou novinkou je i Quick Start – jde o to, že již během jedné vteřiny po spuštění kamery lze pořizovat snímky a natáčet video. Cena pro Českou republiku zatím není stanovena.

Zdroj: Canon-europe.com

Novinka Nová řada DVD videokamer od Canonu byla publikován 6. ledna 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!