Ulož.to nyní nabízí partnerský program

Server pro sdílení souborů Ulož.to od včera nabízí registrovaným uživatelům partnerský program. Ulož.to je nyní velmi populární server pro sdílení velkých dat (maximální velikost je 1200 MB) a proto se zřejmě rozhodl inspirovat se u svých kolegů hellshare.com, czshare.com a nabízí nyní partnerský program. Tento partnerský program nabízí:

  • Pokud někdo stáhne váš soubor(y) dostane 5 % z této velikosti jako VIP kredit. Tento VIP kredit lze použít pro vaše rychlejší stahování (free stahování dovoluje pouze 300 kB/s), ale hlavně také pro stahování více souborů naráz- ano pryč jsou dny, kdy jste si mohli pozapínat stahování a odejít od PC.
  • Za propagaci Ulož.to formou bannerů na svých webech, si můžete nechat platit. Platba probíhá tak, že návštěvník vašich stránek klikne na banner Ulož.to, zaujme ho VIP program a koupí si jejich VIP kredit. Vám poté náleží 10 % z této koupené částky. Cookie jsou aktivní po 14 dní, to tedy znamená že při více nákupech dostanete zaplaceno vícekrát.
Ulož.to nyní nabízí partnerský program (http://www.swmag.cz)

Obě verze jsou součástí partnerského programu, stačí si jej aktivovat v nastavení svého účtu.

Zajímavé je také, že Ulož.to zmiňuje, že uvažuje v budoucnu o odkupování našetřeného VIP kreditu- viz zmíněný server hellshare.com, který to také nabízí již dávno.

Novinka Ulož.to nyní nabízí partnerský program byla publikován 7. ledna 2009 v 20.45. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...