iTunes bude bez DRM

Viceprezident společnosti Apple Inc. Phil Schiller na konferenci Macworld 2009, která právě probíhá v San Francisku, oznámil, že všechny skladby na iTunes budou k dispozici DRM-free tj. bez DRM ochrany. Počítá se, že do dnešního dne je již 8 miliónů skladeb bez ochran a zbývajících cca 2 miliony skladeb bude zbaveno DRM do konce tohoto kvartálu. Ti, kteří mají již skladby s DRM zakoupeny, budou moci stáhnout znova za drobný poplatek- $0,30 za skladbu a $0,60 za video. Je jasné, že jde o chytrý marketingový tah, jak si nechat znovu zaplatit za již zakoupené skladby. Přestože se z celého světa ozývají nesouhlasy s DRM a většina prodejců se díky tomuto tlaku DRM ochran zdarma zbavuje, Apple si přitom přijde na nemalý peníz.

iTunes bude bez DRM (http://www.swmag.cz)

Zdroj: appleinsider.com

Novinka iTunes bude bez DRM byla publikován 7. ledna 2009 v 23.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!