iPhone je ve středu zájmu, za pátek prodáno 3500 přístrojů

Apple iPhone jde na dračku. Itak by se dala charakterizovat situace, která v současnosti kolem tohoto přístroje vládne. Jen za pátek se ve značkových prodejnách mobilních operátorů prodalo na 3500 přístrojů.

Velký zájem byl také na internetu, prakticky polovina z prodaných kusů byla objednána elektronicky. Mobilní operátoři reagovali velmi rychle a většina přístrojů již je na cestě ke svým zákazníkům. Zatím je tedy operátory první den prodeje hodnocen velmi dobře.

Apple iPhone

Podle odhadů, které kolují na internetu se uvádí, že letos bude prodáno až 50 000 přístrojů.

Zdroj:Digiweb.cz

Novinka iPhone je ve středu zájmu, za pátek prodáno 3500 přístrojů byla publikován 23. srpna 2008 v 13.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!