V Las Vegas začíná Consumer Electronics Show 2009

V Las Vegas začíná tradiční Consumer Electronics Show. Tato výstava nejnovějších elektronických zařízení se koná každoročně, a často znamená přelomové mezníky techniky, firmy totiž CSE využívají jako prezentaci svých nejnovějších zařízení a přístrojů. Na CSE bylo v minulosti představeno například DVD, poprvé spatřili diváci CD přehrávač.

Velmi nadšeně se očekává prezentace prvního dne, Bill Gates, který vždy uváděl výstavu je letos vystřídán Stevem Ballmerem, ten je pověstný svým velmi originálním pojetím přednášek.

V Las Vegas začíná Consumer Electronics Show 2009 (http://www.swmag.cz)

Relativně vysoko se odhaduje letošní počet návštěvníků, dle zdrojů by mělo jít až o 130 000 lidí. Na CSE se letos představí 2 700 společností ze všech koutů světa. Tématem letošního CSE budou především netbooky, napjatě se očekává i uvedení první veřejné oficiální verze Microsoft Windows 7.

Zdroj: Cesweb.org

Novinka V Las Vegas začíná Consumer Electronics Show 2009 byla publikován 8. ledna 2009 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!