Oficiální betaverze Windows 7 už je ke stažení

K oficiálnímu vydání betaverze Windows 7 už konečně došlo. Microsoft ji uvolnil na svých oficiálních stránkách. Ti, kteří si chtěli počkat na oficiální vydání a nevyužili pochybné zdroje jako P2P sítě, nebo nezabezpečené obrazy disku operačního systému na Rapidshare.com se tak konečně dočkali.

Obrovský zájem o vyzkoušení nového systému tak téměř okamžitě způsobil problémy na serverech Microsoftu, které jsou v tuto chvíli přetížené. Z toho vyplývá hlavně o dost pomalejší stahování.

Oficiální betaverze Windows 7 už je ke stažení (http://www.swmag.cz)

Microsoft avizoval, že Windows 7 budou velmi podobné předešlému operačnímu systému Windows Vista. U nového operačního systému se čeká zlepšení startu rychlosti počítače, nižší energetická náročnost, snadnější instalace zařízení, atd.

Uvolněná betaverze je omezená 30 denní funkční dobou. Je doporučeno ji nainstalovat do tzv. virtuálního počítače, aby nebyla narušena funkční konfigurace vašeho stroje. Operační systém Windows 7 by měl být v obchodech k dispozici v druhé polovině tohoto roku. Česká lokalizace přijde přibližně půl roku po uvedení prodeje anglické verze.

Zdroj: Microsoft.com

Novinka Oficiální betaverze Windows 7 už je ke stažení byla publikován 10. ledna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!