Oficiální betaverze Windows 7 už je ke stažení

K oficiálnímu vydání betaverze Windows 7 už konečně došlo. Microsoft ji uvolnil na svých oficiálních stránkách. Ti, kteří si chtěli počkat na oficiální vydání a nevyužili pochybné zdroje jako P2P sítě, nebo nezabezpečené obrazy disku operačního systému na Rapidshare.com se tak konečně dočkali.

Obrovský zájem o vyzkoušení nového systému tak téměř okamžitě způsobil problémy na serverech Microsoftu, které jsou v tuto chvíli přetížené. Z toho vyplývá hlavně o dost pomalejší stahování.

Oficiální betaverze Windows 7 už je ke stažení (http://www.swmag.cz)

Microsoft avizoval, že Windows 7 budou velmi podobné předešlému operačnímu systému Windows Vista. U nového operačního systému se čeká zlepšení startu rychlosti počítače, nižší energetická náročnost, snadnější instalace zařízení, atd.

Uvolněná betaverze je omezená 30 denní funkční dobou. Je doporučeno ji nainstalovat do tzv. virtuálního počítače, aby nebyla narušena funkční konfigurace vašeho stroje. Operační systém Windows 7 by měl být v obchodech k dispozici v druhé polovině tohoto roku. Česká lokalizace přijde přibližně půl roku po uvedení prodeje anglické verze.

Zdroj: Microsoft.com

Novinka Oficiální betaverze Windows 7 už je ke stažení byla publikován 10. ledna 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...