Klávesnice pro fajnšmejkry - Logitech G19

Veletrh CES o jehož začátku jsme Vás už informovali začíná odhalovat svá tajemství. Mezi spoustou jiných hardwarových součástí počítače byla představena klávesnice Logitech G19. Ta je určena přímo pro požadavky hráčů počítačových her. Navíc se jedná o první klávesnici z dílny Logitechu, která má LCD displej.

Logitech G19 je skutečně ve své třídě naprostou špičkou. Na LCD displej lze naprogramovat zobrazování mnoha údajů – vytížení procesoru, čas, lze na něm zobrazovat fotografie a videa. Sám displej má rozlišení 320 × 240.

Klávesnice logitech

Součástí každé „lepší“ progamingové klávesnice by mělo být množství programovatelných tlačítek. U G19 je jich dvanáct a lze k nim přiřazovat makra. Hodně ceněna bude i originální zamknutí klávesy Windows, nikdy už se Vám tak nestane že Vám během intenzivního hraní „spadne“ hra do pracovní plochy Windows. Za luxus takovéto klávesnice zaplatíte necelých 5000 korun. Prodej bude spuštěn v březnu.

Zdroj: News.digitaltren­ds.com

Novinka Klávesnice pro fajnšmejkry - Logitech G19 byla publikován 11. ledna 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...