Klávesnice pro fajnšmejkry - Logitech G19

Veletrh CES o jehož začátku jsme Vás už informovali začíná odhalovat svá tajemství. Mezi spoustou jiných hardwarových součástí počítače byla představena klávesnice Logitech G19. Ta je určena přímo pro požadavky hráčů počítačových her. Navíc se jedná o první klávesnici z dílny Logitechu, která má LCD displej.

Logitech G19 je skutečně ve své třídě naprostou špičkou. Na LCD displej lze naprogramovat zobrazování mnoha údajů – vytížení procesoru, čas, lze na něm zobrazovat fotografie a videa. Sám displej má rozlišení 320 × 240.

Klávesnice logitech

Součástí každé „lepší“ progamingové klávesnice by mělo být množství programovatelných tlačítek. U G19 je jich dvanáct a lze k nim přiřazovat makra. Hodně ceněna bude i originální zamknutí klávesy Windows, nikdy už se Vám tak nestane že Vám během intenzivního hraní „spadne“ hra do pracovní plochy Windows. Za luxus takovéto klávesnice zaplatíte necelých 5000 korun. Prodej bude spuštěn v březnu.

Zdroj: News.digitaltren­ds.com

Novinka Klávesnice pro fajnšmejkry - Logitech G19 byla publikován 11. ledna 2009 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!