Další novinka na CES - Asus T91 Tablet PC

Na veletrhu CES se objevila novinka, která okamžitě zaujala spoustu diváků. Jde o Asus T91 Tablet PC. V podstatě je to netbook, který má dotykové ovládání, ale má i klávesnici jakou známe z normálních notebooků. Asus T91 Tablet PC je tak skvělým řešením pro ty, kteří chtějí psát delší texty, ale přitom si občas něco rychle poznamenat nebo načrtnout stylusem.

Na první pohled je T91 Tablet PC velmi podobný obyčejnému Eee PC, má však otočný displej, osazen bude pamětí o velikosti 1 GB, jako úložiště dat bude fungovat harddisk o velikosti 160 GB. Zajímavostí je, že vývojáři od Asusu sáhli po osvědčeném operačním systému Windows XP.

Cena přístroje se odhaduje zhruba na 549 $, začátek prodeje se odhaduje asi na březen nebo duben tohoto roku. Bohužel zatím není jasné, jestli se dostane T91 Tablet PC i do České republiky. Zájemci z tuzemska si tak musí počkat na oficiální vyjádření ASUSu.

Zdroj: Fudzilla.com , video Techflash.com

Novinka Další novinka na CES - Asus T91 Tablet PC byla publikován 11. ledna 2009 v 16.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...