Další novinka na CES - Asus T91 Tablet PC

Na veletrhu CES se objevila novinka, která okamžitě zaujala spoustu diváků. Jde o Asus T91 Tablet PC. V podstatě je to netbook, který má dotykové ovládání, ale má i klávesnici jakou známe z normálních notebooků. Asus T91 Tablet PC je tak skvělým řešením pro ty, kteří chtějí psát delší texty, ale přitom si občas něco rychle poznamenat nebo načrtnout stylusem.

Na první pohled je T91 Tablet PC velmi podobný obyčejnému Eee PC, má však otočný displej, osazen bude pamětí o velikosti 1 GB, jako úložiště dat bude fungovat harddisk o velikosti 160 GB. Zajímavostí je, že vývojáři od Asusu sáhli po osvědčeném operačním systému Windows XP.

Cena přístroje se odhaduje zhruba na 549 $, začátek prodeje se odhaduje asi na březen nebo duben tohoto roku. Bohužel zatím není jasné, jestli se dostane T91 Tablet PC i do České republiky. Zájemci z tuzemska si tak musí počkat na oficiální vyjádření ASUSu.

Zdroj: Fudzilla.com , video Techflash.com

Novinka Další novinka na CES - Asus T91 Tablet PC byla publikován 11. ledna 2009 v 16.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!