Zimní olympijské hry v Soči začínají – Google i Seznam jsou připraveni

Olympijské hry v Soči klepají na dveře a to do slova i do písmene. Slavnostní ceremoniál odstartuje dnes v 17 hodin 22. zimní olympijské hry, které se odehrají v ruském městě Soči na pobřeží Černého moře. Google i český Seznam přinášejí zajímavé přehledy základních informací, které vyvoláte zadáním nějakého klíčového slova do vyhledávače.

Výsledek vyhledávání hesla „olympiáda“ na Google

Výsledek vyhledávání hesla „olympiáda“ na Google

Při zadání hesla olympiáda vám Google poskytné jednoduchý program her a souhrné informace o letošních olympijských hrách v informačním bloku. Pokud například zadáte klíčová slova hokej soči, Google zobrazí časový harmonogram nejbližších utkání v ledním hokeji. Google navíc mění i své logo, a tak v současné době můžete vidět duhově zabarvené logo odkazující na Olympijskou chartu. Český vyhledávač Seznam.cz také poskytuje podobný servis, který funguje na totožném principu. V případě Google je také třeba dát pozor na nastavení lokalizace. Pokud používáte například americký Google.com, časy programů nejsou uváděné ve středoevrospkém ča­se.

Na SWMag.cz pro vás chystáme ucelený přehled nejlepších informačních zdrojů z letošních ZOH. Zaměříme se jak na webové servery, tak i na zdarma dostupné aplikace na mobily.

Zdroj: Google a Seznam

Novinka Zimní olympijské hry v Soči začínají – Google i Seznam jsou připraveni byla publikován 7. února 2014 v 16.30. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Mobilní telefon? A iPhone, nebo Xiaomi? Poradíme vám!
  4. Katastrální mapy online
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Smajlíci
  7. Zjistěte víc o elektronické požární signalizaci – typy, funkce, umístění
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!