Zimní olympijské hry v Soči začínají – Google i Seznam jsou připraveni

Olympijské hry v Soči klepají na dveře a to do slova i do písmene. Slavnostní ceremoniál odstartuje dnes v 17 hodin 22. zimní olympijské hry, které se odehrají v ruském městě Soči na pobřeží Černého moře. Google i český Seznam přinášejí zajímavé přehledy základních informací, které vyvoláte zadáním nějakého klíčového slova do vyhledávače.

Výsledek vyhledávání hesla „olympiáda“ na Google

Výsledek vyhledávání hesla „olympiáda“ na Google

Při zadání hesla olympiáda vám Google poskytné jednoduchý program her a souhrné informace o letošních olympijských hrách v informačním bloku. Pokud například zadáte klíčová slova hokej soči, Google zobrazí časový harmonogram nejbližších utkání v ledním hokeji. Google navíc mění i své logo, a tak v současné době můžete vidět duhově zabarvené logo odkazující na Olympijskou chartu. Český vyhledávač Seznam.cz také poskytuje podobný servis, který funguje na totožném principu. V případě Google je také třeba dát pozor na nastavení lokalizace. Pokud používáte například americký Google.com, časy programů nejsou uváděné ve středoevrospkém ča­se.

Na SWMag.cz pro vás chystáme ucelený přehled nejlepších informačních zdrojů z letošních ZOH. Zaměříme se jak na webové servery, tak i na zdarma dostupné aplikace na mobily.

Zdroj: Google a Seznam

Novinka Zimní olympijské hry v Soči začínají – Google i Seznam jsou připraveni byla publikován 7. února 2014 v 16.30. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Inkoustová tiskárna - profi tisková kvalita fotografií dostupná pro všechny
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Smajlíci

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!