Seagate hlásí problémy s pevnými disky

Velmi nepříjemné problémy se objevily u pevných disků společnosti Seagate. Kvůli chybě ve firmwaru se tak může stát, že uživatel s problémovým harddiskem se ke svým datům vůbec nedostane.

Seagate si pospíšil a vydal oficiální prohlášení, které obsahuje čísla modelů, které jsou pravděpodobně ohroženy. Jde o modely z produktové řady Barracuda 7200.11, DiamondMax 22, Barracuda ES.2 SATA a SV35. Dohromady jde o více než třicet různých modelů vyrobených do konce minulého roku.

Seagate logo

Seagate také žádá všechny ty, kterým přestal jejich pevný disk fungovat aby kontaktovali emailem zákaznické centrum společnosti a uvedli číslo modelu, sériové číslo a verzi firmware. Aktualizace firmware by se měla objevit v dohledné době.

Zdroj: Seagate.com

Novinka Seagate hlásí problémy s pevnými disky byla publikován 19. ledna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Moderní domácnost je SMART
  5. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!