HP představuje notebook s extrémní výdrží baterie

Známý výrobce notebooků Hawlett-Packard představil novinku HP EliteBook 6930p. Jde o notebook, který by měl vydržet fungovat na energii z baterie takřka celý den. Samozřejmě i zde najdeme jedno „ale“. Problém je v tom, že se základní baterií vydrží EliteBook 6930p pracovat necelých šest hodin, s velko-kapacitní baterií by mělo jít zhruba o patnáct hodin času. Cílených čtyřiadvaceti hodin docílíte, pokud zkombinujete obě baterie. Zároveň není problém notebook nabít takřka na plný stav baterie za devadesát minut.

6930p

Pokud si myslíte, že na tak výkonnou baterii nemůže být nasazen pořádný hardware pletete se. EliteBook 6930p je vybaven procesorem Intel Core 2 Duo, pevným diskem o kapacitě 250 nebo 160 GB. Z další výbavy notebooku můžeme uvést čtečku SD karet, webkameru nebo čtečku otisků prstů. Ve standartní nabídce je dodáván s operačním systémem Windows Vista.

Cena zatím není známá.

Zdroj: Hp.cz

Novinka HP představuje notebook s extrémní výdrží baterie byla publikován 20. ledna 2009 v 08.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...