HP představuje notebook s extrémní výdrží baterie

Známý výrobce notebooků Hawlett-Packard představil novinku HP EliteBook 6930p. Jde o notebook, který by měl vydržet fungovat na energii z baterie takřka celý den. Samozřejmě i zde najdeme jedno „ale“. Problém je v tom, že se základní baterií vydrží EliteBook 6930p pracovat necelých šest hodin, s velko-kapacitní baterií by mělo jít zhruba o patnáct hodin času. Cílených čtyřiadvaceti hodin docílíte, pokud zkombinujete obě baterie. Zároveň není problém notebook nabít takřka na plný stav baterie za devadesát minut.

6930p

Pokud si myslíte, že na tak výkonnou baterii nemůže být nasazen pořádný hardware pletete se. EliteBook 6930p je vybaven procesorem Intel Core 2 Duo, pevným diskem o kapacitě 250 nebo 160 GB. Z další výbavy notebooku můžeme uvést čtečku SD karet, webkameru nebo čtečku otisků prstů. Ve standartní nabídce je dodáván s operačním systémem Windows Vista.

Cena zatím není známá.

Zdroj: Hp.cz

Novinka HP představuje notebook s extrémní výdrží baterie byla publikován 20. ledna 2009 v 08.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Přání k narozeninám - jak se inspirovat texty a obrázky na internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!