Intel uvádí nové procesory s nízkou spotřebou

Intel se chystá představit na trhu čtyř jádrové procesory, které jsou sice starší, ale jsou vylepšeny nižší spotřebou. Konkrétně jde o procesory Q 8200s, Q9400s, Q9550s. Procesory mají frekvenci 2.33 GHz, 2.66 GHz a 2.83 GHz.

Snížení spotřeby je sice z 95 na 65 W, cena se však vyhoupla nečekaně vysoko. Za nejslabší procesor této řady zaplatíte zhruba 1 700 korun, u zbylých dvou procesorů již cena překročí hranici 2 000 Kč.

Intel procesory

Kromě uvedených modelů se portfolium Intelu rozroste ještě o jeden procesor a to Pentium Dual-Core E5400. Ten je sice za výrazně nižší cenu než předešlé modely, je ale také méně výkonný ( 2.70 GHz, 800 MHz).

Zdroj: Intc.com

Novinka Intel uvádí nové procesory s nízkou spotřebou byla publikován 19. ledna 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!