IObit vydal novou verzi Start Menu 8. Co je nového?

První verze Windows 8 byla pro většinu uživatelů velmi těžko použitelným operačním systémem. Mnoho razantních novinek a řada různých nelogičností v ovládání bylo největším strašákem Windows 8. Jeho reputaci částečně napravil až Windows 8.1, který tabletový systém opět trochu vrátil na desktopy. Ani to však mnoha uživatelům nestačilo, a tak začali sahat po softwaru třetích stran pro návrat klasické nabídky Start. Jedním z nich je také IObit Start Menu 8, které nyní vyšlo již ve druhé verzi.

IObit Start Menu 8 v nové verzi.

IObit Start Menu 8 v nové verzi.

Druhá verze přináší možnosti individualizace skupin v nabídce Start, dále pak vyhledávání informací na disku, i když nejsou indexované. Novinkou je také podpora Windows 10 Technical Preview, možnost změny průhlednosti nabídky Start, zobrazování nedávno otevřených dokumentů, obrázků a dalších dat. Nechybí ani možnost spouštění programů bez spuštění UAC. Novinek je celá řada a již brzy se můžete těšit plnohodnotnou recenzi na SWMag.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka IObit vydal novou verzi Start Menu 8. Co je nového? byla publikován 1. ledna 2015 v 12.45. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...