Hackeři začnou DDoS útoky shazovat servery levně na zakázku

O Vánocích zkazili hackeři ze skupiny Lizard Squad radost z nových konzolí mnoha novým majítelům konzolí Xbox One a PlayStation 4, neboť zaútočili na on-line služby těchto konzolí. Nyní se tato skupina ozvala znovu, ale podstatně jiným způsobem.

Lizard Squad začal na internetu nabízet službu Lizard Stresser v podobě DDoS útoku na libovolný server dle přání zákazníka. Za své služby si samozřejmě nechají platit, ale sazby nejsou vůbec vysoké. V řádech několika desítek sekund shodí jakýkoli web či službu již za několik dolarů. Platby v současnosti probíhají pouze prostřednictvím bitcointu. Plánují však i PayPal, který pravděpodobně brzo zareaguje zablokováním. V současnosti oficiální web této služby běží na doméně .su, což je doména bývalého Sovětské svazu a stále je spravována Ruskem. DDoS útoky na zakázku ovšem nejsou žádnou novinkou, nicméně služba Lizard Stresser se jako první takto oficiálně prezentuje.

Zdroj: Betanews

Novinka Hackeři začnou DDoS útoky shazovat servery levně na zakázku byla publikován 7. ledna 2015 v 05.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. 3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Smajlíci
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!