Hackeři začnou DDoS útoky shazovat servery levně na zakázku

O Vánocích zkazili hackeři ze skupiny Lizard Squad radost z nových konzolí mnoha novým majítelům konzolí Xbox One a PlayStation 4, neboť zaútočili na on-line služby těchto konzolí. Nyní se tato skupina ozvala znovu, ale podstatně jiným způsobem.

Lizard Squad začal na internetu nabízet službu Lizard Stresser v podobě DDoS útoku na libovolný server dle přání zákazníka. Za své služby si samozřejmě nechají platit, ale sazby nejsou vůbec vysoké. V řádech několika desítek sekund shodí jakýkoli web či službu již za několik dolarů. Platby v současnosti probíhají pouze prostřednictvím bitcointu. Plánují však i PayPal, který pravděpodobně brzo zareaguje zablokováním. V současnosti oficiální web této služby běží na doméně .su, což je doména bývalého Sovětské svazu a stále je spravována Ruskem. DDoS útoky na zakázku ovšem nejsou žádnou novinkou, nicméně služba Lizard Stresser se jako první takto oficiálně prezentuje.

Zdroj: Betanews

Novinka Hackeři začnou DDoS útoky shazovat servery levně na zakázku byla publikován 7. ledna 2015 v 05.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!