32 GB USB disky od Verbatimu

Zajímavou novinku si pro své zákazníky připravil Verbatim, známý výrobce prostředků pro zálohu dat. Jde o USB disky řady Store ‘n’ Go, typového označení USB Executive a USB Mini Swivel. Pro data je na nich opravdu hodně místa, celých 32 GB.

Rychlost zápisu je u disku USB Executive 12 MB/s, rychlost čtení 30 MB/s. U druhého disku Mini Swivel je to 8 MB/s, respektive 11 MB/s. Vzhledově jsou disky spíše průměrné, laděny jsou do stříbrné barvy u Mini Swivel je barevné spektrum doplněné modrou krytkou konektoru.

Zajímavostí je předinstalovaný program pro šifrování dat. Cena USB Executive 1599 Kč, cena disku Mini Swivel 1799 Kč. Disky jsou již běžně k dostání.

Zdroj: Tisková zpráva

32 GB USB disky od Verbatimu (http://www.swmag.cz) 32 GB USB disky od Verbatimu (http://www.swmag.cz)

Novinka 32 GB USB disky od Verbatimu byla publikován 21. ledna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!