Kodak IM5 – Chytrý telefon od legendy jako pouhý odkaz

Na technologickém veletrhu CES se letos ukázal zcela nový chytrý mobilní telefon pod značkou Kodak, která je známá především ze světa fotoaparátů. Řada zákazníků bude při koupi očekávat pokročilý mobil s kvalitním fotoaparátem a propracovaným obslužným softwarem. Ovšem výsledek vůbec nesplňuje očekávané parametry.

Britská společnost Bullitt Mobile, která ze svého portfolia může nabídnout například odolné mobily pod značkami CAT a JCB, si opět pouze název známé značky vypůjčila. Nový Kodak IM5 tak není ryze mobilem pro fotografy, ale jedná se o celkem průměrný chytrý telefon se starším Androidem 4.4, který by měl v budoucnu být nahrazen novější verzí Androidu 5 Lollipop.

Po hardwarové stránce nabízí pěti palcový HD displej, 1 GB operační pamětí, 8 GB vnitřní paměti doplnitelné o microSD karty a nakonec také procesor Cortex-A7 taktovaný na 1,7 GHz. Co se týče fotoaparátu, nabídne telefon 13 Mpx v zadu a 5 Mpx ve předu. Fotoaparát bude doplněn o pokročilejší obslužný software s podporou sociální sítí. Kodak IM5 by měl být na trhu k dispozici koncem března za 229 euro.

Zdroj: PRNewswire

Novinka Kodak IM5 – Chytrý telefon od legendy jako pouhý odkaz byla publikován 9. ledna 2015 v 06.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. 3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Smajlíci
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!