Apple zaznamenal v prvním týdnu roku rekordní prodeje v App Store

Již první lednový týden zaznamenal Apple rekordní prodeje v obchodu s mobilními aplikacemi App Store. Od začátku roku utratili uživatelé mobilních telefonů iPhone a tabletů iPad za aplikace a hry více než půl miliardy dolarů, přičemž největší úspěch v prodejích zaznamenal první den roku, tedy Nový rok.

Ovšem slibný začátek roku 2015 není pouhým výkyvem v na první pohled všedních prodejních číslech. Apple a vývojáři mobilních aplikací a her se již celý rok 2014 mohli těšit ze zvýšeného zájmu, neboť oproti roku 2013 stouply prodeje o více než polovinu. Co se týče honorářů, který z prodaných aplikací vývojáři získají, 30 % zůstává Applu, zbylých 70 % jde na účty vývojářů konkrétních aplikací.

Zdroj: Apple

Novinka Apple zaznamenal v prvním týdnu roku rekordní prodeje v App Store byla publikován 10. ledna 2015 v 11.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Katastrální mapy online
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. 3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Smajlíci
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!