Apple zaznamenal v prvním týdnu roku rekordní prodeje v App Store

Již první lednový týden zaznamenal Apple rekordní prodeje v obchodu s mobilními aplikacemi App Store. Od začátku roku utratili uživatelé mobilních telefonů iPhone a tabletů iPad za aplikace a hry více než půl miliardy dolarů, přičemž největší úspěch v prodejích zaznamenal první den roku, tedy Nový rok.

Ovšem slibný začátek roku 2015 není pouhým výkyvem v na první pohled všedních prodejních číslech. Apple a vývojáři mobilních aplikací a her se již celý rok 2014 mohli těšit ze zvýšeného zájmu, neboť oproti roku 2013 stouply prodeje o více než polovinu. Co se týče honorářů, který z prodaných aplikací vývojáři získají, 30 % zůstává Applu, zbylých 70 % jde na účty vývojářů konkrétních aplikací.

Zdroj: Apple

Novinka Apple zaznamenal v prvním týdnu roku rekordní prodeje v App Store byla publikován 10. ledna 2015 v 11.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!