Razer Forge TV – Z hloupé televize chytrá s pořádným výkonem

Značka Razer je známá především z počítačových periférií zkonstruovaných předně pro hráče. Jedná se například o myši, klávesnice, podložky pod myši či sluchátka s mikrofony. Na letošním CESu v Las Vegas ovšem Razer představil novou krabičku pod televizi nesoucí název Razer Forge TV.

Téměř jako herní konzole s Androidem. Zdroj: www.razerzone.com

Téměř jako herní konzole s Androidem. Zdroj: www.razerzone.com

Forge TV udělá z běžné televize chytrou televizi s dostatečným výkonem, který zajišťuje Snapdragon 805 z produkce Qualcommu. Součástí této platformy je čtyřjádrový procesor Krait 450 s taktem 2,5 GHz doplněný o grafiku Adreno 420 a 2 GB paměti. Nechybí ani 16 GB flash paměť, kterou z části ukusuje nejnovější Android 5.0 Lollipop. Nechybí samozřejmě bezdrátové připojení WiFi, HDMI 1.4, Bluetooth a možnost připojení herních ovladačů. Cena je stanovena na 100 dolarů, tedy přibližně 2500 Kč.

Zdroj: Razer

Novinka Razer Forge TV – Z hloupé televize chytrá s pořádným výkonem byla publikován 11. ledna 2015 v 12.30. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Co je IP adresa a jak ji zjistit?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!