Windows 7 bez hlavní podpory. Bezpečnostní aktualizace zůstávají.

13. leden 2015 je pro operační systém Windows 7 jedním ze zlomových dat. Systém totiž dle plánu životního cyklu včera přišel o hlavní fázi podpory. Není tedy možné očekávat nové inovace a větší změny současných Sedmiček. Microsoft se následujících 5 let bude starat o aktuální zabezpečení systému formou bezpečnostních balíčků a aktualizací. Ovšem podpora platí pouze pro Windows 7 SP1, tedy Sedmičky s nainstalovaným 1. servisním balíčkem. Původní systém již není podporován od 9. dubna 2013. Definitivní konec Windows 7 přijde až 14. ledna 2020, kdy budou Sedmičky ve stejné pozici, jakou jsou v současnosti Windows XP, tedy bez podpory

Windows 7 ve verzích Home Basic, Home Premium a Ultimate již nejsou k dispozici na pultech obchodů od 31. října 2014. Verze Professional se stále prodává a datum ukončení jejího prodeje zatím není známé, neboť tuto verzi odebírají především firemní zákazníci.

Zdroj: Microsoft

Novinka Windows 7 bez hlavní podpory. Bezpečnostní aktualizace zůstávají. byla publikován 14. ledna 2015 v 13.45. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Katastrální mapy online
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. 3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Smajlíci
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!