Apple si patentoval akční kameru. Chystá se vytlačit GoPro?

Akční kamery jsou v posledních letech díky kvalitám zaznamenávaného videa a vysoké odolnosti velmi oblíbené. Řada uživatelů si s pojem akční kamera spojuje právě jednu z této oblasti nejznámějších značek GoPro s kamerami Hero. Na burzu GoPro vstoupilo v únoru 2014 a zaznamenalo velký nárůst ceny akcií. Ovšem situace se může velmi rychle změnit.

Ovládání chytrými hodinkami? Zřejmě ano. – Zdroj Patently Apple

Ovládání chytrými hodinkami? Zřejmě ano. – Zdroj Patently Apple

Apple si totiž nechal patentovat zcela nové akční kamery, což zapříčinilo pokles akcií GoPro. Zatím jde sice jen přechodný pokles způsobený zjištěním potenciální hrozby, nicméně výrobky Apple jsou většinou velmi úspěšné a GoPro může dostat tvrdou konkurenci s věhlasnou značkou. První dostupné nákresy poukazují na fakt, že Apple počítá s ovládáním kamery prostřednictvím chytrých hodinek a podobně jako GoPro zřejmě bude nabízet celé portfolio příslušenství.

Zdroj: Patently Apple a Google Finance

Novinka Apple si patentoval akční kameru. Chystá se vytlačit GoPro? byla publikován 15. ledna 2015 v 14.30. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. 3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Smajlíci
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!