Google Glass končí. Se sériovou výrobou se nepočítá.

Příchod chytrých brýlí Google Glass přinesl zajímavé technologické inovace a velkolepý mediální humbuk, nicméně svůj úspěch neoslavil v oblasti prodejů. Několik vyvolených si technologický výstřelek pořídilo, ale jinak se Google Glass nedostaly do stádia sériové výroby. Prototypy se prodávaly za horentní sumu rovnající se 1500 dolarů. I přes vysokou vynaloženou částku konec Google Glass zasáhne především majitele chytrých brýlí. S vývojem totiž končí i všechny aktualizace a jakákoli další podpora.

Google sice ukončil prodej Google Glass, technologii jako takovou ovšem neuložil k ledu. Vývoj přesunul do společnosti Nest, kterou Google před nějakou dobou koupil. Nový vývoj se bude soustředit na vývoj budoucí generace chytrých brýlí.

Zdroj: BBC

Novinka Google Glass končí. Se sériovou výrobou se nepočítá. byla publikován 17. ledna 2015 v 10.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!