Google Glass končí. Se sériovou výrobou se nepočítá.

Příchod chytrých brýlí Google Glass přinesl zajímavé technologické inovace a velkolepý mediální humbuk, nicméně svůj úspěch neoslavil v oblasti prodejů. Několik vyvolených si technologický výstřelek pořídilo, ale jinak se Google Glass nedostaly do stádia sériové výroby. Prototypy se prodávaly za horentní sumu rovnající se 1500 dolarů. I přes vysokou vynaloženou částku konec Google Glass zasáhne především majitele chytrých brýlí. S vývojem totiž končí i všechny aktualizace a jakákoli další podpora.

Google sice ukončil prodej Google Glass, technologii jako takovou ovšem neuložil k ledu. Vývoj přesunul do společnosti Nest, kterou Google před nějakou dobou koupil. Nový vývoj se bude soustředit na vývoj budoucí generace chytrých brýlí.

Zdroj: BBC

Novinka Google Glass končí. Se sériovou výrobou se nepočítá. byla publikován 17. ledna 2015 v 10.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Katastrální mapy online
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Přání k narozeninám - jak se inspirovat texty a obrázky na internetu
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!