Windows 8.1 Bing zdarma pro tablety? Skutečnost však má háček.

Před nějakou dobou internetem prolétla zpráva, že Microsoft poskytne Windows 8.1 ve verzi Bing na levná zařízení zdarma, aby mohl posílit své postavení v konkurenci mobilních operačních systémů iOS a Android. Skutečnost je ovšem trochu jiná.

Ceník OEM verzí Windows 8.1 Bing pro tablety

Ceník OEM verzí Windows 8.1 Bing pro tablety

OEM verze Windows 8.1 Bing jsou zdarma, ale pouze pro vybraná zařízení a nestáčí pouze nálepka „levný“ či určitý rozměr úhlopříčky. Microsoft požaduje splnění dalších pravidel, mezi která patří nastavení portálu MSN jako domovské stránky a vyhledávače Bing jako výchozího vyhledávače v Internet Exploreru. Pokud nejsou tyto podmínky splněny, Microsoft si za Windows 8.1 Bing či Windows 8.1 Bing s roční licencí Office 365 účtuje 10 a 15 dolarů podle úhlopříčky.

Zdroj: ZDNet

Novinka Windows 8.1 Bing zdarma pro tablety? Skutečnost však má háček. byla publikován 21. ledna 2015 v 04.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Katastrální mapy online
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. 3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Smajlíci
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!