IBM se finančně vede dobře, zvýšila zisky

Známá společnost IBM je na tom finančně velice dobře, hlásí dokonce zvýšení zisků. Navzdory finanční krizi dokonce stoupl zisk. Zajímavé je, že i když celkově se za loňský rok tržby IBM snížily, ztrátu se podařilo nahradit a dokonce byl i značný kapitál ušetřen.

O něco také stouply akcie firmy. Pokud budeme hovořit v číslech o zisku, ten dosáhl 4,4 miliardy amerických dolarů, znamená to tak oproti loňskému roku zvýšení o 12 procent. I výhled do budoucnosti je velmi dobrý, sice o práci přišlo několik zaměstnanců IBM, celkově se však firmě daří a mohla by se i tento rok dočkat slušného zisku.

IBM

Krize má na firmy v oboru IT různé dopady, některé se dostaly do velkých problémů, některé se drží celkem stabilně „nad vodou“ a příliš velké problémy nemají.

Zdroj: Reuters.com

Novinka IBM se finančně vede dobře, zvýšila zisky byla publikován 21. ledna 2009 v 23.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!