IBM se finančně vede dobře, zvýšila zisky

Známá společnost IBM je na tom finančně velice dobře, hlásí dokonce zvýšení zisků. Navzdory finanční krizi dokonce stoupl zisk. Zajímavé je, že i když celkově se za loňský rok tržby IBM snížily, ztrátu se podařilo nahradit a dokonce byl i značný kapitál ušetřen.

O něco také stouply akcie firmy. Pokud budeme hovořit v číslech o zisku, ten dosáhl 4,4 miliardy amerických dolarů, znamená to tak oproti loňskému roku zvýšení o 12 procent. I výhled do budoucnosti je velmi dobrý, sice o práci přišlo několik zaměstnanců IBM, celkově se však firmě daří a mohla by se i tento rok dočkat slušného zisku.

IBM

Krize má na firmy v oboru IT různé dopady, některé se dostaly do velkých problémů, některé se drží celkem stabilně „nad vodou“ a příliš velké problémy nemají.

Zdroj: Reuters.com

Novinka IBM se finančně vede dobře, zvýšila zisky byla publikován 21. ledna 2009 v 23.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!