Lednový update Windows 10 Preview je venku – Co je nového?

Windows 10 je v lednu velmi diskutovaným tématem díky tiskové konferenci Microsoftu zaměřené právě na budoucnost systému Windows a také díky další verzi Windows 10 Technical Preview. Co přináší nového?

Windows 10 Preview v aktuálním sestavení nabízí zbrusu novou nabídku Start, českou lokalizaci, konečně přepracované notifikační centrum a také nějaké změny v nastavení. Zajímavou novinkou je ovšem také hlasová asistentka Cortana, nicméně zatím je k dispozici pouze v angličtině, přičemž pro její zprovoznění je nutné nastavit jako jazyk systému americkou angličitnu. K dispozici je jak starší 32 bitové verze (vhodná pro instalaci na starší počítače, ale také na virtuální počítače – např VirtualBox), tak i 64 bitová verze. Máte-li nainstalované starší sestavení Windows 10 Preview, stačí aktualizovat přímo v nastavení systému.

Zdroj: Blog Windows

Novinka Lednový update Windows 10 Preview je venku – Co je nového? byla publikován 26. ledna 2015 v 07.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!