Film o Stevu Jobsovi podle knihy Waltera Issacsona se začal točit

První životopisný film o Stevu Jobsovi, kde jej ztvárnil Ashton Kutcher, sklidil pouze průměrná hodnocení jak od uživatelů, tak i od kritiky. Nyní se ovšem konečně začal točit nový film podle scénáře Aarona Sorkinse, který při jeho tvorbě vycházel z životopisného bestselleru od Waltera Issacsona.

Na postu režiséra se po celé řadě změn nakonec usadil držitel Oscaru Danny Byole a hlavní roli by měl ztvárnit Michael Fassbender. Kate Winslet je obsazena do role Joanny Hoffmanové, která působila na postu šéfky marketingu Macintoshe a NeXTu. Důležitou postavou v historii Applu byl jednoznačně také Steve Wozniak, kterého ve filmu Steve Jobs ztvární komik Seth Rogen. Film bude vydán pod taktovou studia Universal a jeho příchod na filmová plátna se očekává v roce 2016. Scénář bude zaměřen především na trojici pro Apple velmi významných událostí, mezi něž patří uvedení Macintoshe v roce 1984, založení NeXTu o čtyři roky déle a premiéra přehrávače iPod z roku 2001.

Zdroj: SlashFilm

Novinka Film o Stevu Jobsovi podle knihy Waltera Issacsona se začal točit byla publikován 30. ledna 2015 v 14.30. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Co je IP adresa a jak ji zjistit?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!