HP Mini 2140 v prodeji

Netbook HP Mini 2140 je konečně v prodeji. Designově je nový HP Mini 2140 velmi podobný jinému přístroji od HP, netbooku HP 2133. Celkově má zákazník na výběr ze sedmi variant netbooku, ty se liší hlavně jiným operačním systémem a jiným hardwarovým nastavením.

Nejzákladnější verze KS143UT je vybavena procesorem Intel Atom Processor N270 s frekvencí 1.60 GHz, tento procesor je ve všech sedmi verzích. Základní varianta je vybavena pamětí 1 GB 800 MHz DDR2, ve vyšších verzích paměť dosahuje 2 GB. Prostor pro data zabezpečuje 160 GB pevný disk. Všechny varianty jsou vybaveny webkamerou a technologií Wifi. Na výběr je mezi operačním systémem Windows XP a Windows Vista.

HP mini

Cena začíná na 499$ s vyššími verzemi roste až na 779$.

Zdroj: Hp.com

Novinka HP Mini 2140 v prodeji byla publikován 22. ledna 2009 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!