5000 zaměstnanců Microsoftu končí

Microsoftu skončí 5000 zaměstnanců. Již dříve se na internetu objevovaly občasné diskuze o tom, že Microsoft uvažuje o zredukování počtu svých zaměstnanců. Důvodem je snaha ušetřit.

Zaměstnanci dostanou výpovědí během následujících 18 měsíců, 1400 zaměstnanců výpovědi dostane již dnes. Snižování počtu zaměstnanců se dotkne téměř všech oddělení společnosti, od výzkumu a vývoje, až po právní zastoupení. Pro Microsoft znamená tento rok ještě jednu nepříjemnou skutečnost. I když má tento gigant stále velké zisky, letos nestouply o očekávaný počet procent. Meziroční zisk dosáhl pouze dvou procent.

Microsoft

Zároveň se očekává že ke konci tohoto roku by měl zisk opět dohnat ztrátu. Otázkou je však to, jestli propouštěním zaměstnanců nemůže dojít k úbytku zkušeností ve vývoji nových programů a hardwaru.

Zdroj: Blogs.zdnet.com

Novinka 5000 zaměstnanců Microsoftu končí byla publikován 23. ledna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!