Propuštění neuniknou ani zaměstnanci Adobe, Electronic Art a dalších

Finanční krize je v posledních týdnech opravdu hodně často zmiňovaná. Firmy nemají již takový odbyt a musejí chtě nechtě snižovat své náklady- nejčastěji právě propouštěním. Informovali jsme vás o velkém propouštění v Microsoftu, ale to není zdaleka poslední firma která bude propouštět. Electronic Arts, který je vskutku gigant na poli interaktivní zábavy, pokračuje v předsevzetí snížit své náklady- a týká se to právě především propouštění zaměstnanců. Avizované snížení pracovních stavů je o 10 %. EA ruší také své vývojové týmy (studia), bohužel není zatím známo moc bližších informací.

Propouštět se ale bude i u vývojářů z Mythic Enetrtainment a Pandemicu.

Propuštění neuniknou ani zaměstnanci Adobe, Electronic Art a dalších (http://www.swmag.cz)

Společnost Adobe, pravděpodobně největší producent publikačního a designerského softwaru, má v plánu propustit dokonce 600 svých zaměstnanců. Firma to oznámila po zveřejnění velmi špatných finančních výsledků za poslední čtvrtletí.

Novinka Propuštění neuniknou ani zaměstnanci Adobe, Electronic Art a dalších byla publikován 23. ledna 2009 v 13.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Smajlíci
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Katastrální mapy online
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Adobe Acrobat reader 8 cz
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!