Propuštění neuniknou ani zaměstnanci Adobe, Electronic Art a dalších

Finanční krize je v posledních týdnech opravdu hodně často zmiňovaná. Firmy nemají již takový odbyt a musejí chtě nechtě snižovat své náklady- nejčastěji právě propouštěním. Informovali jsme vás o velkém propouštění v Microsoftu, ale to není zdaleka poslední firma která bude propouštět. Electronic Arts, který je vskutku gigant na poli interaktivní zábavy, pokračuje v předsevzetí snížit své náklady- a týká se to právě především propouštění zaměstnanců. Avizované snížení pracovních stavů je o 10 %. EA ruší také své vývojové týmy (studia), bohužel není zatím známo moc bližších informací.

Propouštět se ale bude i u vývojářů z Mythic Enetrtainment a Pandemicu.

Propuštění neuniknou ani zaměstnanci Adobe, Electronic Art a dalších (http://www.swmag.cz)

Společnost Adobe, pravděpodobně největší producent publikačního a designerského softwaru, má v plánu propustit dokonce 600 svých zaměstnanců. Firma to oznámila po zveřejnění velmi špatných finančních výsledků za poslední čtvrtletí.

Novinka Propuštění neuniknou ani zaměstnanci Adobe, Electronic Art a dalších byla publikován 23. ledna 2009 v 13.30. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...