Corsair začne vyrábět SSD disky

Na konci září loňského roku se na internetu objevily domněnky, že společnost Corsair, která vyrábí hlavně paměti, možná zkusí vyrobit svůj vlastní SSD disk. Corsair v té době hovořil o tom, že SSD disky jsou příliš předražené, proto by jejich prodej a vývoj neměl pro společnost smysl. V průběhu doby se však názor zřejmě změnil, uveden byl totiž disk S128.

S128 jak zní typový název má kapacitu 128 GB, maximální rychlost čtení je 90 MB/s, maximální rychlost zápisu 70 MB/s. Celý disk je založen na technologii Samsungu, Corsair ji pouze zdokonalil a přidal několik svých nových prvků. Nové technologie by se měly podepsat především na vyšší výkonosti a lepší výdrži při náročném používání.

Corsair logo

Cena není prozatím známá, neví se ani, jestli se bude disk prodávat v České republice.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Corsair začne vyrábět SSD disky byla publikován 25. ledna 2009 v 17.05. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!